Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Mos Trazo Plagen E Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Deshte zemren me ma marr
Që m'largohesh Krejt pa Fjal

Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Ooo..Deshte zemren me ma marr
Qe m'largohesh Krejt pa Fjal

Ref..

Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter

Deshte me ba Avantur,
Por Nër Mjet Formove Mur,
Zemra dashuroj nje tjeter,
harrove dashnin e vjeter,

Deshte me ba Avantur
Por Nër Mjet Formove Mur
Zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnin e vjeter

Ref...
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter.


Ky tekst u dërgua nga Agnesa

Agron Ahmeti - Mos Trazo Plagen E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0