Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti - Dasma

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma".
3. Video është e këngës "Dasma", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti - Dasma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/03/2013

2013-03-04T16:10:21+00:00filloj dasma ran tupanat jan mledh shok e miqesi
gzimin ton se ka gjith bota pe martojm qiftin e ri

filloj dasma ran tupanat jan mledh shok e miqesi
(2)gzimin ton se ka gjith bota pe martojm qiftin e ri

naj naj ninajna hopa najnaj ninajna..........

nermes shokve tuj vallzu
vin urimet ty ta ni
gjith nga zemra e nga shpirti
urojm fat dhe lumturi

nermes shokve tuj vallzu
vin urimet ty ta ni
(2)gjith nga zemra e nga shpirti
urojm fat dhe lumturi

naj naj ninajna hopa najnaj ninajna..........


Ky tekst u dërgua nga Desa
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet