Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Buzet Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Agroni.
Nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruuu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Shqipja:
Sa mendoj te ndahem e sa mendoj met lan prap un po pendohem se ty te kam gjan(2x)
nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruuu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Agroni:
Nuk po moj pat pa dita nuk pom shkon smoj me ty meu nda zemra te kerkon (2x)
nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtruu veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)

Nuk e di kto buzet tua qysh me kan mashtru veq nje her un i shiova spo moj mej harru(2x)


Ky tekst u dërgua nga Men_tor


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Buzet Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Tua".
3. Video është e këngës "Buzet Tua", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0