Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Luj Me Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Me Mu".
3. Video është e këngës "Luj Me Mu", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Luj Me Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

24/03/2013

2013-03-24T14:41:01+00:00Agroni
Musafir qellova sot luje luje mos rri kot ma e bukur je kur lun si ti nuk ka kurkun si ti nuk ka kerkun e paske kemben e lehte prapa teje vallzojn krejt te buzqeshur me duar perpjet e paske zemren e bardh bukur luan me ngadal sa i lumtur jam qe na ke ardhe luj me mu se me dogjen syte e tu mos rri vet se do ti fali krejt 2 here

Shqipja
Mire e di qka pres nga ti luje luje mos me rri do te rrim nate deri vone se ne keshtu e kem zakon e paske kemben e lehte prapa teje vallzojn krejt te buzqeshur me duar perpjet e paske zemren e bardh bukur luan me ngadal sa e lumtur jam qe na ke ardhe luj me mu se me dogjen syte e tu mos rri vet se do ti fali krejt


Ky tekst u dërgua nga  BURIM
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet