Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Hajde Luje Vallen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

kokan dal qikat perqef

pelujn vallen rreth me rreth

hajde luje o moj kosovare

se po flasin shoqet moj e

mos qit kajde

njani dajal ne kam u qu e sdon


qika me vallzu mos fol qik mos

u lidh hajt ta hekim ket merzi

hajde luje hajde sit ka hihe se

po flsin shoqet moj hajt mos

hin ne merzie


Ky tekst u dërgua nga Amir

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Hajde Luje Vallen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Luje Vallen".
3. Video është e këngës "Hajde Luje Vallen", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0