Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Oj E Embel O Sheqer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

2x
oj e amel oj sheqer pa ty malli po me merr pa ty koha shkon me zor nje minurt me bahet ni ore
2x
ka dal djelli ne sabah si dashnija jon nuk ka e kukur qesh e bukur flet ma shton ymrin njeqind vjet
2x
o i embel o sherbet pa ty jeta ska lezet mos me kan ti nket dynja kush e di qka kisha ba
2x
ka dal djelli ne sabah si dashnija jon nuk ka e kukur qesh e bukur flet ma shton ymrin njeqind vjetNuk kemi video për këtë këngë.
Agron Ahmeti & Flora Gashi - Oj E Embel O Sheqer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj E Embel O Sheqer".
3. Video është e këngës "Oj E Embel O Sheqer", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0