Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Nje Her Kam Vdek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

M´dridhet zemra fort me dhemb
emrin tend kur t´permend
edhe vujtja ma shum shtohet
se s´dot gjej ma nat vend
refreni:Nje her kam vdekkur ty te lash
dhe kurr ne jet ma nuk te pash
pse keshtu ti po ma bon
kur aq shum t´kam dasht.
Tash na ndau shtrati i that
dhe dashuria e pafat
afer zemres un te ndjej
por ti je larg
Ne deren tende un trokas
fytyre tjeter tash po shoh
dua me ty qe te flas
por pergjigjja ishte jo
Refreni:nje her kam vdek kur ty te lash
dhe kurr ne jet ma nuk te pash
pse keshtu ti po ma bon
kur aq shum t´kam dasht.
Tash na ndau shtrati i that
edhe dashuria e pafat
afer zemres un te ndjej por ti je larg


Ky tekst u dërgua nga Ardianaaaaaa

Agron Ahmeti - Nje Her Kam Vdek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Her Kam Vdek".
3. Video është e këngës "Nje Her Kam Vdek", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0