Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti - Dashuria E Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Humbur".
3. Video është e këngës "Dashuria E Humbur", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Agron Ahmeti - Dashuria E Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

09/12/2010

2010-12-09T20:53:08+01:00E ton diten jam ne rrug
kerkoj dashnin që u zhduk
kerkoj por pa sukses
kerkoj jam i pa shpres

prej një dit u bën shum jav
prej shum jav u bën sa muj
e rëndsoj ket dashni
për ty nzemër që e ruj
(2x)

E ton diten jam në rrug
kerkoj dashnin që u zdhuk
kerkoj por pa sukses
kerkoj jam i pa shpres
(2x)

Zemra e gjall por si dikur
nuk lash vend pa tkerku
ajo dashni e shkret
që me ngjallte në kët jet
(2x)

E ne gjuj un do të bi
do te lutem un për ty
që të gjej un nje dit
se te dua shum oh shpirt
(7x)


Ky tekst u dërgua nga Adelina   elshani
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë