Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Moj E Mira Qufurrake

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Qufurrake".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Qufurrake", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Moj E Mira Qufurrake  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Erdhen Keret"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Agroni
Heeej moj e mire qufurrake.
Shpejt u rrite, shpejt u plake.

Shqipja
N'kofsha plak çka don me mu.
A mos deshte me me marr mu.

Agroni
Me t'marr deshta besa bes.

Shqipja
Tan kadife per me me vesh.

Shqipja&Agroni
Tan kadife prej altanit heeej
ferr e ferr me te ba fustani.

Agroni
Ferr e ferr me te ba dimijat.
Ah mas teje me shkoj trit.

Shqipja
Met lidhavi pa kosit, meten arat pa vadit.

Agroni
E mos te marrsha une ty.

Shqipja
Tu qerroft njani sy.

Shqipja&Agroni
Njani sy me njanen vetull.
Ohhh zoti me vraft oh n'marrsha tjeter.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet