Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Te Dua, Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shqipja
Ta kam fal i dashur jeten ne rini.
Ta kam fal i dashur jeten ne rini.
Shpejt ti u largove, si te jetoj pa ty.
Shpejt ti u largove, si te jetoj pa ty.

Te dua, te dua sdo te harroj per jet.
Te dua, te dua sdo te harroj per jet.
Ti fala te gjitha dhe prap mbeta vet.
Ti fala te gjitha dhe prap mbeta vet.

Agroni
Ta kam fal e dashur jeten ne rini.
Ta kam fal e dashur jeten ne rini.
Krejt ti i harrove me le ne vetmi.
Krejt ti i harrove me le ne vetmi.

Te dua, te dua sdo te harroj per jet.
Te dua, te dua sdo te harroj per jet.
Tashe vetja pa ty me duket i shkret.
Tashe vetja pa ty me duket i shkret.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Te Dua, Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua, Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua, Te Dua", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0