Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Mendjemadhe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendjemadhe".
3. Video është e këngës "Mendjemadhe", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Mendjemadhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Erdhen Keret"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Agroni
Rruges duke ecur, shpesh te takoj ty.
Sma fal nje buzeqeshje, sme shikon me sy.
Rruges duke ecur, shpesh te takoj ty.
Sma fal nje buzeqeshje, sme shikon me sy.

Se mendjen e madhe qe ma mban ti mu.
Shpejt ka me ardhe dita moj, kur ki me me kerku.
Do ta kerkosh dashurin, qe ta fala ty.
Atehere une dot te luaj moj, do te luaj me ty.

Shqipja
Rruges po te pres, e po te shikoj.
Bukuria jote, mua me hutoj.
Rruges po te pres, e po te shikoj.
Bukuria jote, mua me hutoj.

Se mendje e madhe mor qe ma mban ti mu.
Shpejt ka me ardhe dita mor, kur ki me me kerku.
Do ta kerkosh dashurin, qe ta fala ty.
Atehere une dot te luaj mor, do te luaj me ty.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet