Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Hajde Qika Pash Bacen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

jalla djal pash daden hajdee
(2)jalla pash ni zote..
un me ty mor djal aman aman
(2)mos qoj kohen poshte ..
un me ty mor djal aman aman mos qoj kohen poshte mos qoj kohen poshte...

aman aman aman aman aman amaaann of of of of offff

jalla qik pash bacen hajde
(2) o pash perendine
un me ty moj qik aman aman
ta heki merzine ooo ta heki merzine

un me ty moj qik aman aman
ta heki merzine ooo ta shijojm dashnine...


Ky tekst u dërgua nga Desa

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Hajde Qika Pash Bacen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Qika Pash Bacen".
3. Video është e këngës "Hajde Qika Pash Bacen", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0