Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Agron Ahmeti - Rruges Me Gure
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruges Me Gure".
3. Video është e këngës "Rruges Me Gure", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Agron Ahmeti - Rruges Me Gure Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2012

2012-05-31T09:08:52+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rruges Me Gure" kënduar nga Agron Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

rruges me gure, oj nane
une kur kaloje

shoh nje vajze te bukur oj nane
shume e dashuroje (2x)

shume e dashuroj oj nane
se eshte simpatike

e kam dashuru moj nane
se la pa e lype (2x)

prej n'dritare ma ban me sy
e me dore ma bane

nga maraku vajze e dashur
ta kendova ket kange (2x)

dola ne dritare oj nane
ish tuj ramun shi

e harrova vetem oj vajze
tuj mendu per ty (2x)Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë