Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Sa Shum Kohnat Kan Dryshu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa shum kohnat kan ndryshu edhe qikat shum jan shtu
kam ra n'hall me ment e mija kan me marr me qu te shpia

Ref:
Mall e kam me dal n'sokak m'sillen qikat rreth e qark
e prej anash m'gjujn me llafe qysh me dal me pi ni kafe

Ma shum qika se sa djem ma per femra s'esht problem
s'ka nevoj ma m'i lut femnat hiq pa i vet ti tregojn emrat

Ref:
Mall e kam me dal n'sokak m'sillen qikat rreth e qark
e prej anash m'gjujn me llafe qysh me dal me pi ni kafe


Ky tekst u dërgua nga Elvann !!!

Agron Ahmeti - Sa Shum Kohnat Kan Dryshu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shum Kohnat Kan Dryshu".
3. Video është e këngës "Sa Shum Kohnat Kan Dryshu", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0