Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - U Nis Dasma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Filloj dasma e ran tupanat jan mledh shok e miqesi
gzimin ton se ka gjith bota pe martojm qiftin e ri
gzimin ton se ka gjith bota pe martojm qiftin e ri

Najj najj ni najj na opaa najna......

Ne mes shokve tuj vallezu qojm urimet ni nga ni
gjith nga zemra e nga shpirti urojm fat e lumturi
gjith nga zemra e nga shpirti urojm fat e lumturi

Najj najj ni najj na opaa najna......

Ky tekst u dërgua nga Elvann !!!Publikimi: 31/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0


Agron Ahmeti - U Nis Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Nis Dasma".
3. Video është e këngës "U Nis Dasma", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.