Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Xhane Xhane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Xhane, Xhane, Xhane
Dil ne mahallee
Ty t’kam per malle
Ftyra jote e embel
Si lulja me halle
Si dora me kan e

Xhane, Xhane, Xhane
Dil ne mahall e
Ty t’kam per mall e
Un per ty kendoj
Kurr s’te harroj

Eja ti mos Xhane
Te pres ne mahall e
Ftyra jote e embel
Si lulja me halle
Si dora me kan e

Vallzoni ju shok
E ju miqt e mi
Ngritni, mbushni gotat
Plot me raki
Per t’mir shokt e mi

Eja ti mos Xhane
Te pres ne mahall e
Ftyra jote e embel
Si lulja me halle
Si dora me kan e


Agron Ahmeti - Xhane Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane Xhane".
3. Video është e këngës "Xhane Xhane", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0