Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - T'du Shum' T'du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Esmere e bukur
ti, ti je shum e mir je
per bes je
dil te lutem n'penxhere
se kjo zemer per ty reh

Vlora ime je flori
tlutem mendjen mos ma ngri
fort ti mua m'perqafo
boten embel
ti krijo

ref:
T'du shum te du
shum je tu mundu
o djal ty te du
shum shum te du
zjarrin du me lshu
o ty te du

Hajde mos bojm ne hajgare
se kjo pun nuk don pare
as flori e as inxhi
ska kush ndal ket dashuri

Esmere e bukur
ti, ti je shum e mir je
per bes je
dil te lutem n'penxhere
se kjo zemer per ty reh

Vlora ime je flori
tlutem mendjen mos ma ngri
fort ti mua m'perqafo
boten embel
ti krijo

ref:
T'du shum te du
shum je tu mundu
o djal ty te du
shum shum te du
zjarrin du me lshu
o ty te du


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Berisha - T'du Shum' T'du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'du Shum' T'du".
3. Video është e këngës "T'du Shum' T'du", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0