Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Lamtumirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ndegjo zemren time
qe te don,
Ajo thret se
ty s'te harron.

A tkujtohet koha
kur kishim lumturi
thell ne shpirt
ajo ra n'dashuri.

Tash heshtja
ne ket nat zotron,
tash ndarja
endren e largon

Lamtumir,lamtumir
ti po shkon

Ndegjo zemren time
qe te don,
ajo thret
se ty ste haron

A tkujtohet koha
kur kishim lumturi
thell ne shpirt ajo ra n'dashuri

ref:
Tash heshtja
ne ket nat zotron
tash ndarja
endrren e largon

Lamtumir,lamtumir
ti po shkon

Mos qaj xhan
ndarja nshpirt me vran
mos qaj te them
ndarja dhemb,
Tlutem mos loto
ndalu e duro
fort mperqafo
Lamtumir

Mos qaj xhan
shpirti mos ....
mos qaj them
Tlutem mos loto
ndalu e duro
fort perqafo
Lamtumir

T'lutem mos loto
mbaju e duro
Lamtumir ,lamtumir


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Berisha - Lamtumirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë".
3. Video është e këngës "Lamtumirë", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0