Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Venera (Feat. Nano & Adem Ramadani)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti me erdhe fare pa kujtu
n'zemer me trokite mu
mendove se aq leht do te du
nuk e prite un me t'mashtru

Kur e ke dite
se me çfar djeli ke pun
pse erdhe ti te un?
A prite se lule do t'dhuroj
dhe veç per ty
do te enderoj???

Moj Vener, o moj Vener
me ke mbush plot v'ner!
Pasha zotin ke gabu
qe je lidh me mu... [2x]

Erdhi koha tash un te tregoj,
te tregoj se me s'te dashuroj!
Fytyren time tash po ta zbuloj,
se per tjeter vajze tash po enderoj...

Tani e din se
me kan je kon
e mos me pas kon t'binte me mir,
tash shkoj
me tjeter kan, ban?
E ti shko gjej tjeter kan...

Moj Vener, o moj Vener
me ke mbush plot v'ner!
Pasha zotin ke gabu
qe je lidh me mu... [2x]


Ky tekst u dërgua nga Labinoti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Agron Berisha
Featuring: Adem Ramadani
Publikimi: 23/10/2012


Agron Berisha - Venera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Venera".
3. Video është e këngës "Venera", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0