Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Agron Berisha - Mashallah, Mashallah  (Feat. Ganimete Abazi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2014

2014-05-17T15:16:36

Featuring

Ganimete Abazi (Ganja)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mashallah, Mashallah" kënduar nga Agron Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gazmend Rama (Gazi) & Fatlinda Rama. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mashallah,mashallah oooooooooo
Mashallah,mashallah e bukur mashallah
qysh lun e qysh pe dredh trupin per mashallah
Fatlinda mos u ndal luj me duar luj me krah

Mashallah,mashallah
i bukur mashallah
po lun o shpirti jem
vallzo per mashallah
sonte kena me kall
der n'sabah pa u ndal

hajde shpirt hajde shpirt
hajde shpirt hajde shpirt
dridhe si te ka hije
kalle krejt
luj o shpirt
qiqek arabie
jasha zemer jasha zemer
jasha zemer jasha zemer
se pa lezet ty nuk ka

hajde shpirt hajde shpirt
hajde shpirt hajde shpirt
me karshi karshie
dada lum veq per ty qiqek arabie
eja gazi eja afer meje du me te pas

mashallah mashallah oooooooooooooooo

hajde shpirt hajde shpirt
hajde shpirt hajde shpirt
dridhe si te ka hije
kalle krejt luj o shpirt
qiqek arabie
jasha zemer jasha zemer
jasha zemer jasha zemer
se pa ty lezet jo nuk ka

hajde shpirt hajde shpirt
hajde shpirt hajde shpirt
ne karshi karshie
dada lum veq per ty qiqek arabie
eja karshi eja
afer meje du me te pas

mashallah mashallahMë Shumë Këngë Nga Agron Berisha:

Më Shumë...