Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Dragaj - Kur Te Mbushet Mendja Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rruges duke ecur takova nje rrush
iu afrova afer e putha ne buze
rruges duke ecur takova nje rrush
iu afrova afer e putha ne buz

REF X2:
kur te mbushet mendja ty
ma bon veq me sy
goca ka Prishtina
Une te dua ty

Rruges kur kalon ben sikur s'me njeh
ah kjo zemra ime per ty shume po rreh
Rruges kur kalon ben sikur s'me njeh
ah kjo zemra ime per ty shume po rreh

REF X2:
kur te mbushet mendja ty
ma bon veq me sy
goca ka Prishtina
Une te dua ty

REF X2:
kur te mbushet mendja ty
ma bon veq me sy
goca ka Prishtina
Une te dua ty


Agron Dragaj - Kur Te Mbushet Mendja Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Mbushet Mendja Ty".
3. Video është e këngës "Kur Te Mbushet Mendja Ty", por nuk këndohet nga Agron Dragaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Dragaj:


Komente 0