Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Macula - Lejla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

a lele lele leja a moj lejla shum te dashuroj ..

ti zeshkane bukur je por si yll je larg ne qejdh zemren time po ma ther

a lele lele leja a moj lejla shum te dashuroj

Zemra ime shum te don prej asaj dite qe tkam pa a moj lejla pa ty smuj te jetoj

a lele lele leja a moj lejla shum te dashuroj

saher kur te sho zemra po me ther a moj lejla a moj lejla sa e bukur je

a lele lele leja a moj lejla shum te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Senush

Agron Macula - Lejla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lejla".
3. Video është e këngës "Lejla", por nuk këndohet nga Agron Macula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Macula:


Komente 0