Agron Raka
Agron Raka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Agron Raka është një këngëtar. Më datë 12 Prill 2017, Agron Raka publikon videoklipin "Lamtumirë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Agron Raka. Më datë 29 Nëntor 2017, Agron Raka publikon videoklipin "Ariana". Më datë 20 Janar 2021, Agron publikon videoklipin "Elvira", në bashkëpunim me Nazin. Më datë 19 Gusht 2021, Nazmi Tusha publikon videoklipin "O Lala", në bashkëpunim me Agron Rakën. Më datë 27 Nëntor 2021, Nazmi Tusha publikon videoklipin "Selm...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0