Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Zhuga - Syzeza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1- Syzeza vetulla llaja
zili te kishte dynjaja
plasen djemte nga sevdaja
lum c'kishte rritur mamaja

obo bo bo bo sy moj syzez-o
obo bo bo bo cma dogje zemren-o

2- Kur shkone me shami menjane
me ngadal o se dogje fshane
ci bera fshatit te shkrete
se shkoj poshte edhe perpjete

obo bo bo bo sy moj syzez-o
obo bo bo bo cma dogje zemren-o

3- Se shkon poshte dhe perpjete
ne bela ci fute djemte
cbela kane me mua djemte
une do mar o ke dua vete

obo bo bo bo sy moj syzez-o
obo bo bo bo cma dogje zemren-o
Agron Zhuga
Publikimi: 29/12/2017


Agron Zhuga - Syzeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syzeza".
3. Video është e këngës "Syzeza", por nuk këndohet nga Agron Zhuga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Zhuga:


Komente 0