Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ahmed Emurllai

Ahmed Emurllai
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 9 Nentor 1986
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: pop-rock

Ahmed Emurllai është këngëtar. Shkollen e mesme e ka mbaruar ne ekonomi dhe fakultetin Turizem. Ne fillimet e tij, Ahmed Emurllai ka kenduar me grupin Metronom .

Në vitin 2012, Ahmed Emurllai merr pjesë në The Voice Of Albania 2.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Ish-Anëtar i grupit

Metronom


Komente 0