Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Aida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Grupi Aida është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Aida ishte nje grup rock i viteve '70. Antaret: Rexhep Spahiu - Bas gitare Agim Tejeci - Vokal Alajdin Gjini - Gitare/Back vokal Mustafa Arzoallxhiu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ngroba

Djemt E Drinit

ParadoX

Asgje Sikur Dielli

Votra

Shook

Lindja

TNT

Bon Bon Band

Udha E Shkembit

Tags: Aida, Grupi Aida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet