Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Baraku - Si Titanik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

zemra jote djalo dot behet e prekshme,une hak merem keq.Dot harosh ti djalo ditet e hareshme,une hak merem keq.Kush ta puthka ballin ai ta dinka hallin,une hak merem keq.Do te ngarkohesh do te nervozohesh,dot kuptohesh e palohesh je je je je

ref ; Titanik sikur titani,dot fundosesh djal si titanik 2 x

une dot jem per ty nje tem,tem e mundishme,une hak merem keq.dot kendosh ti djalo vetem keng te dhimshme,une hak merem keq.
per ke te mer malli ate do ta mer djalli,une hak merem keq.
nga faqja e dheut djalo do te zhdukesh,ne guac ti do te strukesh je je je je

ref ; 4 x


Ky tekst u dërgua nga BigiAida Baraku
Publikimi: 05/08/2016
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Enis Presheva


Aida Baraku - Si Titanik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Titanik".
3. Video është e këngës "Si Titanik", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:


Komente 0