Audio

Aida Baraku - Do Te Thesh Ti Goten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/04/2017

2017-04-09T00:10:49

Këngë e albumit:

"Bota Në Rrota"
Dashurinë e pata , t'vetmën gjë në botë
Besnikërinë ndaj teje, por ishte e kotë
Me shokë netët i kalove, n'kafe jetën e harxhove
Fëmijtë i rrita s'i përkëdhele
Për të mirë nuk ma ktheve

Ref 2X
Do ta thesh ti gotën, t'mbushur me raki
Do ta kesh tërë botën, dhe unë s'do të jem me ty
Do ta thesh ti gotën, kur t'pendohesh një ditë
Siç e theve zemrën time, theve dashurinë

Dashurinë e pata , t'vetmën gjë në botë
Besnikërinë ndaj teje, por ishte e kotë
Me shokë netët i kalove, n'kafe jetën e harxhove
Ç' terr i zi në shpirt t'ka hy
S'di fjalë t'ëmbël s'di për mu

Ref 2X

Do ta thesh ti gotën, Do ta thesh ti gotën.


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66
Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...