Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Baraku - Tung Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur provova me mirësi
ishte pak si mirë
provova me nervoz
ishte pak si vështirë

oou herë këndej herë andej
herë me top herë me shkop
t´gjitha mjetet i provuam
s´qohet me zorr oou

Provova me butësi
ishte pak si but
provova me inat
ishte pak si shkurt

ou herë këndej herë andej
herë me gaz herë maraz
t´gjitha metodat i provuam
rezultati fals oou

tung zemra ime tung
mos më rri si cung adaptohu
tung zemra ime tung
kokën e kam bung
nuk e ndrroj mendjën unë

tung!
tung!
tung!

djali i mirë hajt tung
Përshendetu pak si ftoft
e udha e mbar na qoft..

tung!
tung!
tung!

tung!
tung!
tung!


Ky tekst u dërgua nga Mili1Aida Baraku
Publikimi: 01/12/2001


Aida Baraku - Tung
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tung".
3. Video është e këngës "Tung", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:


Komente 0