Audio

Aida Baraku - Ah Moj Zemër  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2018

2018-10-23T10:46:07

Këngë e albumit:

"Bota Në Rrota"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Moj Zemër" kënduar nga Aida Baraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Baraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...