Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Baraku - Lotët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotët".
3. Video është e këngës "Lotët", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aida Baraku - Lotët  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bota Në Rrota"

Komente

Asnjë Koment

23/10/2018

2018-10-23T09:50:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotët" kënduar nga Aida Baraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Baraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kujtim Prodani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

......Lotet jane shume te shtrenjte,
Tjetrit kot mos ia harxho!
Se loti eshte MARGARITAR!
E jo! S'eshte uje dosido.Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë