Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Baraku - Pse Oj Vashe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse oj vashë më ke idhnu?
pse oj vashë s'më ke dëgju?
a të kam thënë se nuk duroj
tjetër djalë unë të të shikoj
më i vjetër jam se ti
sa xheloz jam mirë e di
plot margaritarë çdo të ta fal

Pse or djalë më je idhnu
pse nuk don të fleç me mu
hajde djalo bëhu trim
veç një puthje nuk është krim
tjetrit nëse ja dhuroj
s'do të thotë se e dashuroj
djalë i bukur eja më pushto

Heeeeeeeeejjj - Jo, jo jo
Po, po,hajd mos u idhno
jo, jo jo,
po, po hera e fundit është kjo
jo, jo, jo
po, po,
jo sta fali jo
po,po,po
jo, jo vashë e bukur o


Pse oj vashë më ke idhnu?
pse oj vashë s'më ke dëgju?
a të kam thënë se nuk duroj
tjetër djalë unë të të shikoj
ti më thu lëshomë dhe pak
edhe pak o për merak
vashë e bukur nuk të besoj aspak

Pse or djalë më je idhnu
pse nuk don të fleç me mu
hajde djalo bëhu trim
një mashtrim nuk është krim
kur ma sheh belin e hollë
koka jote humb kontroll
djalë i bukur eja më pushto

Heeeeeeeeejjj - Jo, jo jo
Po, po,hajd mos u idhno
jo, jo jo,
po, po hera e fundit është kjo
jo, jo, jo
po, po,
jo sta fali jo
po,po,po
jo, jo vashë e bukur o

jo, jo jo,
po, po hera e fundit është kjo
jo, jo, jo
po, po,
jo sta fali jo
po,po,po
jo, jo vashë e bukur o


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Aida Baraku - Pse Oj Vashe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Oj Vashe".
3. Video është e këngës "Pse Oj Vashe", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:


Komente 0