Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Baraku - Arusha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sikur toka qe ska mend
une pas teje po nga rend
ngretsioze si drenusha
pothujti si don arusha
mendjemadhe kokefort
me parti ai kali n'bot
s'je per fush e as per drenush
je per male per arush
mendja jote morri fushen
je me mua me arushen
je je me mua me arushen
mendja jote morri fushen
je me mua me arushen
je je me mua me arushen
Arusha, Arusha, Arusha, Arusha,
Shpirtin tend aq moral
shpirtin qe eshte aq moral
do ta bej pak me urban
kaloj malin kaloj fushen
pe harrojm edhe arushen

mendja jote morri fushen
je me mua me arushen
je je me mua me arushen
mendja jote morri fushen
je me mua me arushen
Aida Baraku
Publikimi: 01/12/2001


Aida Baraku - Arusha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arusha".
3. Video është e këngës "Arusha", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:


Komente 0