Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - Qaje Beqarinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dhonderr nuse lasaj dis ajo eshte lezeti shpis se mos qan ka rrezik bahet pishman
dhonderr nuse lasaj dis ajo eshte lezeti shpis se mos qan ka rrezik bahet pishman.

ref:
E qaje dhonderr sot beqarin me lot se u dogj shamia e shkoj beqarnia(2here)
o mor dhonderr amanet mbaje nusen me kimet mos i fol mos e idhno se na iken e svjen mo

ref:
E qaje dhonderr sot beqarin me lot se u dogj shamia e shkoj beqarnia(2here)
Aida Cara
Publikimi: 15/04/2008


Aida Cara - Qaje Beqarinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaje Beqarinë".
3. Video është e këngës "Qaje Beqarinë", por nuk këndohet nga Aida Cara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Cara:


Komente 0