Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara & Margarita (Gita) - Shqiperi Festoj Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

une po kthehem ne shqiperi
atje ku malet jane mbushur me bore
atje ku kenga dhe festa asnjeher nuk mbaron
atje ku lart shqiponja fluturon
atje ku kenga dhe festa asnjeher nuk mbaron
atje ku lart shqiponja fluturon

te gjith do te jemi atje
atje ku toka dhe deti na njeh
atje ku madhin e shuan dhe zemren sheron
atje ku trupi e shpiri im pushon
atje ku mallin e shuan dhe zemren sheron
atje ku trupi e shpirti im pushon

rrefreni

shqiperi shqiper do te vij te festoj me ty
shqiperi shqiperi kam flamurin kuq e zi
shqiperi shqiperi do te vij te festoj me ty
shqiperi shqiperi kam flamurin kuq e zi

une po kthehem ne shqiperi
atje ku malet jane mbushur me bore
atje ku kenga dhe festa asnjeher nu mbaron
atje ku lar shqiponja fluturon
atje kenga dhe festa asnjeher nuk mbaron
atje ku lart shqiponja fluturon

te gjith do te jemi atje
atje ku
toka dhe deti na njeh
atje ku madhin e shuan dhe zemren sheron
atje ku trupi dhe shpirti im pushon
atje ku madhin e shuan dhe zemren sheron
atje ku trupi dhe shpirti im pushon

shqiperi shqiperi do te vij te festoj me ty
shqiperi shqiperi kam flamurin kuq e zi
shqiperi shqiperi do te vij te festoj me ty
kam flamurin kuq e zi

Ky tekst u dërgua nga fabjolaRenditja: Top 200
Publikimi: 20/12/2013


Më Shumë Këngë Nga Aida Cara:


Komente 0


Aida Cara & Margarita (Gita) - Shqiperi Festoj Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperi Festoj Me Ty".
3. Video është e këngës "Shqiperi Festoj Me Ty", por nuk këndohet nga Aida Cara & Margarita (Gita).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.