Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Nani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

NANIII
Po te flas sikur
Tishte takimi fuundiit
Sa netë rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

NANIII
Esht ky zani ma i embel
Qe mperkuni
Sa netë rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

Faleminderit Nan
Te perulem para bukes
Qe mke dhan
Ftyra jote Nannnn
Edhe dijellit ja merr anen
Se dhe drites ti i ngjann..
Mmmmmm

NANIII
Po te flas sikur
Tishte takimi fuundiit
Sa netë rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

NANIII
Esht ky zani ma i embel
Qe mperkuni
Sa netë rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

Faleminderit nan
Per zdo fjal e
Per zdo kshill qe ma ke dhaan
Moj e bukra naan
Toka mun ta ndaj qiellin
Por nga ty jo asgje sme ndaan..
MMMM

NANIII
Po te flas sikur
Tishte takimi fuundiit
Sa netë rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit

NANIII
Esht ky zani ma i embel
Qe mperkuni
Sa netë rresht dhimbja
Per mu ta prishi xhumiiin
Afrohu pak ti puthi duart
Qe mkan rrit


Ky tekst u dërgua nga LindaaAida Doçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2018
Teksti: Diamant Sinanaj (BlackLion)
Orkestrimi: Arti Rec


Aida Doçi - Nani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nani".
3. Video është e këngës "Nani", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0