Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Po Thot Nana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mlejo ta pys nanen qka pom thot per tye a po ja mush synin met marr nuse shpije
Po thot po thot nana shum e begenisa qysh ma dojka zemra dasmen nven ja nisa
Nuset nuset tmira thuj shuj i nderojna tuj lu e tuj kesh diten ja kalojna

Ti dot jesh e jona te na ti dot vishe na qefin sta prishim as ti mos naj prishe
Po thot po thot nana shum e begenisa qysh ma dojka zemra dasmen nven ja nisa
Nuset nuset tmira thuj shuj i nderojna tuj lu e tuj kesh diten ja kalojna

Po thot po thot nana shum e begenisa qysh ma dojka zemra dasmen nven ja nisa
Nuset nuset tmira thuj shuj i nderojna tuj lu e tuj kesh diten ja kalojna

Ky tekst u dërgua nga Shkupii🫀Publikimi: 06/12/2019
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Arti Rec


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0


Aida Doçi - Po Thot Nana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Thot Nana".
3. Video është e këngës "Po Thot Nana", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.