Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Sonte Kemi Dasem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Oj familja e nuses
mir se keni ardh
mir se keni ardh

Sonte kemi dasem
nuk ka gzim mat madh
nuk ka gzim mat madh
2x

Hajde miq te ri
ju n'valle me pri
hajde koft perhajr
o kjo miqasi
Hajde qifti ri
bashk ne valle o
kena dasem o
dasem t'madhe o

Oj familja e nuses
o ju miqt e ri
o ju miqt e ri

Hajde hyni n'valle
krejt ju kan lakmi
krejt ju kan lakmi
2x

Hajde miq te ri
ju n'valle me pri
hajde koft perhajr
o kjo miqasi
Hajde qifti ri
bashk ne valle o
kena dasem o
dasem t'madhe o
Aida Doçi
Publikimi: 18/12/2020


Aida Doçi - Sonte Kemi Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Kemi Dasem".
3. Video është e këngës "Sonte Kemi Dasem", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0