Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Hani - Zgjohu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Nje Bote Tjeter"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Je zgjuar apo fle
kete nate dua ta di
je vetem apo shpirtrat
e nates jane me ty

ke drita apo s'ke
kete nate dua ta di
je vetem apo shpirtrat
e nates jane me ty

Oh......me mungon
oh.......me mungon

Rref 2x

Zgjohu!
pse me kerkon
un' nuk te kam
ti pse nuk me harron

dhe perseritet...


Ky tekst u dërgua nga Marsida/ Boston
Më Shumë Këngë Nga Aida Hani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet