Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Aida Hani - Duart  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Nje Bote Tjeter"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1
une dua shpirtin te prek
te fluturoj te rebeloj
kur iki dhe kthehem pa fjale
veten kerkoj veten kerkoj

kuptoj cfare s'duhet te kete
ne kete bote te jete
dua te ndryshoj
jo nuk ndryshoj

dhe pse fjalet sot jane lodhur
nen lekuren time je
ku po shkon
dhe cfare kerkon
dhe pse fjalet sot jane lodhur nen lekuren time je
ku po shkon de cfare kerkon
marrezine mik e ke

me duar une
prek nje shpirt prek nje trup
me duar une
prek nje fjale prek nje note
me duar une
te tregoj se ku jam
nje tingull do degjosh pas deres
jam une dhe ti
me rri prane
me rri prane


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Aida Hani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet