Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Hani - Ti Nuk Je Me Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Me Vetem".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Me Vetem", por nuk këndohet nga Aida Hani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aida Hani - Ti Nuk Je Me Vetem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Nje Bote Tjeter"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00Ti vetem vjen ne kete bote
ti vetem vjen dhe vetem shkon
une jam ajo qe te gjykon
une jam ajo qe te pengon
kush jam une 2x

une nuk te njoh
une shpirtin s'ta kam pare
une kot flas ne ere
une jam reja ne diell

Mos i ler te te thone se kush je
moj i ler te te thone cfare te besh
mos i ler te te thone ku te shkosh

dhe perseritet...


Ky tekst u dërgua nga Lori
Më Shumë Këngë Nga Aida Hani:


Komente mbi këtë këngë