Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Aida Hani - Run With Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika & Teksti:

Aida Hani

Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Nje Bote Tjeter"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Run With Me" kënduar nga Aida Hani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aida Hani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet