Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Ramadani

Aida Ramadani
  • Vendlindja:
  • Shtime 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Tetor 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: popullore vajtuese

Aida Ramadani është këngëtare e njohur. Shkollimin fillor dhe te mesem e kreu ne vendlidnje ndersa tani Aida ndjek studimet ne drejtimin e Muzikologjise ne kolegjin AAB.

Më datë 14 Tetor 2017, Aida Ramadani publikon videoklipin "A Të Vdes A Të Jetoj". Muzika e këngës u punua nga Granit Spahiu, teksti u shkrua nga Granit Spahiu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0