Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ajet Sinani

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ajet Sinani është një këngëtar i njohur. Më datë 2 Dhjetor 2007, Ajet Sinani publikon videoklipin "A Gaboj". Në vitin 2008, Ajet Sinani publikon albumin "Hajde Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareHajde Zemer (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albert Zhubi

Luli (Lulzim Sadiku)

Demush Malaj

Shkelqim Kosova

GT

Met Sadiku

Kosovar Alija

Morris

Trim Jakupi

Niti-Bronx


Tags: Ajet Sinani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet