Ajet Sinani
Ajet Sinani
Ajet Sinani
  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Ajet Sinani është këngëtar i njohur. Më datë 2 Dhjetor 2007, Ajet Sinani publikon videoklipin "A Gaboj".

Në vitin 2008, Ajet Sinani publikon albumin "Hajde Zemer".

Më datë 21 Prill 2023, Ajet Sinani publikon videoklipin "A Pa Pa Pa Pa", në bashkëpunim me Mandi & Dreisin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Albert Sula. Produksioni audio u realizua nga Albert Sula.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0