Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajet Sinani - A Gaboj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hera pare nuk osht o shpirt
kjo po ndodh nga ti gjdo dit
per Inat me provokon
se mlendon ste behet vone

Hera pare nuk osht o shpirt
kjo po ndodh nga ti gjdo dit
per Inat me provokon
se mlendon ste behet vone

A gaboj a nuk gaboj
qe kaq shum te lejoj
a ma mir esht me duru
e ngapak o met lazdru

A gaboj a nuk gaboj
qe kaq shum te lejoj
a ma mir esht me duru
e ngapak o met lazdru

Hajt se Hujet ti kam msu
e perqefi kam met shku
kur e sheh si ke fitu
ti ather ma je dorzu

Hajt se Hujet ti kam msu
e perqefi kam met shku
kur e sheh si ke fitu
ti ather ma je dorzu

A gaboj a nuk gaboj
qe kaq shum te lejoj
a ma mir esht me duru
e ngapak o met lazdru

A gaboj a nuk gaboj
qe kaq shum te lejoj
a ma mir esht me duru
e ngapak o met lazdru


Ky tekst u dërgua nga Mirsa JehonaAjet Sinani
Publikimi: 02/12/2007


Ajet Sinani - A Gaboj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Gaboj".
3. Video është e këngës "A Gaboj", por nuk këndohet nga Ajet Sinani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ajet Sinani:


Komente 0