Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ajkuna - Harro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harro".
3. Video është e këngës "Harro", por nuk këndohet nga Ajkuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ajkuna - Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"I Love You"

Këngë e albumit:

"I Love You Star Akademi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty
uo uo uuu harrooo

Tani nuk ka rendesi
se cfare me thoje dje kur skish njeri
kuptova finalen ne kete histori
dhe pse nuk ma the dhe pse nuk ma the
thuaj edhe njehere te gjitha fjaletr I thua pa vlere
fundi erdhi tani por une do ta them por une do ta them

refreni 6 here

Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty uo uo uo uooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Leonard
Më Shumë Këngë Nga Ajkuna Anxhaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet