Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajlin Petrela - Hey Baby Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hey Baby" kënduar nga Ajlin Petrela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kimmche & Real-B - Hey Baby

Refreni
Bejb thirrum ne telefon numrin tem
e din sa her qe te vyj per ty un jam in

Rapura 1 (Kimmche)
Bejb ti lem weq 1her me mu ti bonu fer
Pranoj se te dha dashni a une tkom fuqi
Kome kan gjithmon me ty
Nonstop per qdo nat
Ti thirrum un vi prap (2x)
Jen 2mat mirt ne qytet
qka folin nuk ka dert
Ata weq xhelozojn dojn met pas ty vet
Na mujm me kan perfekt asniher ty nuk tla vet
Sa her ki nevoj per mu une vi shpejt shpejt..

Refreni
Bejb thirrum ne telefon numrin tem
e din sa her qe te vyj per ty un jam in

Raptura 2 (Real B)
Ti loqk mos e qo ma larg
Afrohu weq 1 hap
Se me mu ti nihesh hot
me mu ti nihesh hot
E bojna nat per nat se ty une
Tkom fat
Se po du me ta ni zonin nonstp nat per nat
Du met njek un per qdo
Sa her ki koh thirrum Prap
se me ty nihna perfekt asniher ty nuk
Tla vet SA her ki nevoj per mu un
Vi Shpejt shpejt ....

Refreni
Bejb thirrum ne telefon numrin tem
e din sa her qe te vyj per ty un jam in

Refreni
Bejb thirrum ne telefon numrin tem
e din sa her qe te vyj per ty un jam in

Bryan Adams - Hey Baby

hey baby you oughta be free
you gotta get out and chase all your dreams
there ain't no point in you waiting for me
hey baby you oughta be free

hey baby it's gonna be fine
you goin' your way and me goin' mine
we'll be together somewhere down the line
hey baby it's gonna be fine

hey baby - you got to give it a try
hey baby - spread out your wings and just fly
hey baby - you know that i'm on your side
hey baby - you better take care

harden your heart cause it's lonely out there
it won't be easy and it won't be fair
hey baby you better take care

hey baby - you got to give it a try
hey baby - spread out your wings and just fly
hey baby - you know that i'm on your side

hey baby you gotta be strong
you've had this feeling inside all along
you can only deny yourself for so long
hey baby you gotta be strong


Publikimi: 25/03/2008
Festivali: Top Fest 5Komente mbi këtë këngëAjlin Petrela - Hey Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Baby".
3. Video është e këngës "Hey Baby", por nuk këndohet nga Ajlin Petrela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.