Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajola Xoxa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  190
BIOGRAFIA: Ajola Xoxa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Dasma e ministrit Erjon Veliaj dhe juristes Ajola Xoxa bëri bujë në media. Mirëpo, jo më kot thonë se çudia më e madhe zgjat tre ditë dhe dasma duket sikur u harrua. Por për Ajolën ajo do të mbetet dita më e rëndësishme e jetës së saj. Nusja e bukur, e cila u komplimentua për thjeshtësinë dhe rrezatimin në të bardha, shfaqet përrallore e fotografuar nga Edvina Meta. Fotografja ka postuar në profilin e saj në Instagram fotot ekskluzive t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Visara Hafizi

Miranda Kullani

Lidije Pasoma

Rina Ajeti

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Ada Seferi

Dorina

Jela

Ajlin Petrela

Tags: Ajola Xoxa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet