Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

AK - Wonder Zone  (Feat. Noizy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Noizy

10/01/2010

2010-01-10T12:16:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Wonder Zone" kënduar nga AK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga AK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet